Jsme prémiová nákupní galerie a hlavním posláním našeho týmu je přinášet radost zákazníkům. Zajímá vás jaké jsou výhody nákupu u nás? Těch je mnoho, ale začněme od začátku.

 

Předvýběr zboží

Určitě znáte ten pocit, když narazíte na nějakou novinku, kterou jste u nás ještě neviděli. Kliknete a otevřete si zahraniční e-shop. Vidíte mnoho skvělých produktů, ale když už si chcete zboží objednat, vždy se objeví nějaký problém. Produkt nelze doručit na vaší adresu, poštovné je dražší než hodnota objednávky a nebo má prodejce příšerné recenze. Nakonec zde strávíte několik minut, až Vás to rozčílí a raději odejdete s prázdnou. Je vám tato situace povědomá? Tohle se vám naštěstí u nás nestane, my tu tězkou práci uděláme za Vás! Naše produkty prochází předvýběrem a na InstaStyle.cz se nachází pouze zboží ověřené tisíci zákazníky.

 

Velkoobchodní ceny

Pokud jste již projížděli naší nabídkou, nejspíše jste si toho všimli. Zboží nabízíme za nízkou cenu a to hlavně díky tomu, že spolupracujeme přímo s dodavateli. Nabízené zboží je vždy certifikované pro evropský trh. Naši dodavatelé se nachází po celé Evropě (Španělsko, Polsko, Francie, Itálie atd.) a v Asii (Čína, Indonésie).

 

Doprava zdarma

Díky tomu, že k vám cestují zásilky z celého světa, doručení zboží může trvat déle, než jste zvyklí. Balíčky z Evropy chodí obvykle do 14 dnů a balíčky z Asie do 30 dnů od expedice. Díky tomuto inovativnímu logistickému modelu můžeme nabídnout nízké velkoobchodní ceny a dokonce i doručení Českou poštou zdarma. 

Zákaznická podpora

Nákupy u nás jsou vždy v českém jazyce. Začíná to objednáním na e-shopu. Popisky produktů nebo materiálu jsou v češtině a tabulky velikostí jsou v centimentrech. Pokud potřebujete s výběrem zboží pomoci, stačí kontaktovat naši česky mluvící zákaznickou podporu. Je pro Vás k dispozici každý pracovní den od 9:00 do 17:00. Ke každé objednávce navíc dostanete sledovací číslo zásilky po pohodlné sledování jejího pohybu.

 

Vážíme si Vaší přízně a věříme, že se stanete našimi pravidelnými zákazníky.

Váš InstaStyle.cz :)